0 537 719 27 96  arcdesigninsaat@hotmail.com

Hakkımızda

ARC DESIGN PREFABRİK; Bursa'da Prefabrike yapıların tasarım ve imalatı alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların prefabrike yapı talepleri başarıyla karşılamıştır.

Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

İmalat Halkamızın İçinde ;

Tek katlı standart prefabrik evler, çift katlı standart prefabrik evler, ekonomik prefabrik evler, lüks prefabrik evler, prefabrik villalar, dış mekan mimari proje tasarımı, iç mekan mimari proje tasarımı ile emlak gayrimenkul satış ve pazarlama işleri yer almaktadır.

Misyon;

Müşterilerimize prefabrik yapılarlarla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon;

Prefabrik yapı imalat ve pazarlamada müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Bursa prefabrik ev, tek katlı prefabrik ev, prefabrik konut prefabrik ev imalatcıları, Bursa prefabrik ev imalatı yapan firmalar

ARA

WHATSAPP